Bedava Ethereum - Faucet

CoinHolicCoinHolic Member Posts: 2

Ethereum faucet,ethereum musluk sitesi,free ethereum,free ether,bedava ethereum tarzı aramalara son verecek bir konuyla karşınızdayım.

Son zamanlarda altcoinlerin hareketlenmesiyle insanlar madenciliğin yanı sıra faucet yani musluk sitelerinede hücum eder oldu. Aramalarda çoğalan ve soru sorulan konular arasında yeniden yerini buldu musluk siteleri. Daha önce bununla alakalı birkaç konu açtım. Sürekli linkleri kontrol etmeme rağmen her yeni gün bir site neredeyse kapanır yenisi açılır oldu. Takip etmesi zorlaştı diyebilirim.

Ama uzun zamandır düzenli ödeme aldığım ve kapandığını hiç görmediğim siteyi sizlerle paylaşıyorum. Faucet sitesinin mantığını biliyorsanız zaten işiniz kolay. Bilmeyenlere hemen özet geçiyorum. Ethereum wallet adresinizi site ortasındaki your wallet yazan yere yapıştırıyor captchayıda yaptıktan sonra Get Reward butonuna tıklıyorsunuz.Her 5 dakikada bu işlemi yaparak hesabınızda view balance kısmında biriktirdiğiniz ethereumları takip edebilir ve ödeme isteyebilirsiniz. Linkinizi referans olarak verirseniz %75 oranında kazancın sizede yansıyacağını unutmayın. Ve çeşitli platformlarda ref linki yaymayı unutmayın.

İşte sizlerle paylaşacağım site: http://fauceth.com
Sign In or Register to comment.