Ether Fiyat Ön Analiz

Mc1963Mc1963 Posts: 8
Arkadaşlar merhaba,

3 aya kadar BTC yarılamasından etherin nasıl etkileneceğine dair fikirlerinize ihtiyacım var. Sizce yarılanma sonrası etherin durumu ne olacak ?

Comments

• ersarersar Posts: 5
    muhtemelen alcoinler arasında en fazla artışı ether gorur yarılanmadan sonra ama şuanki durum hiç iyi degil.. yarılanmaya kadar 7-8 dolara duserse napıcaz bilmiyorum :)
  • Mc1963Mc1963 Posts: 8
    ersar said:

muhtemelen alcoinler arasında en fazla artışı ether gorur yarılanmadan sonra ama şuanki durum hiç iyi degil.. yarılanmaya kadar 7-8 dolara duserse napıcaz bilmiyorum :)

Orası allahın emri zaten, dua edelimki 5$ bandından aşağı düşmesin.. muhtemelen görücektirde 4$ 3$ı
  • lodos2005lodos2005 TurkeyPosts: 26
    hep söylemişimdir. bitcoin'in değer kazanması Altcoinlerin değer kazanması anlamına gelir.
  • mete80mete80 Posts: 1
    ersar said:

Bu düşüşü Bitcoin içinmi söylüyorsunuz yaa çok kötü öyle olursa. Yatırımım boşa gider batarım. 400 küsür dolarlarda şuan 7-8 $ olursa bittim demektir.
    mete80 said:

ersar said:

Bu düşüşü Bitcoin içinmi söylüyorsunuz yaa çok kötü öyle olursa. Yatırımım boşa gider batarım. 400 küsür dolarlarda şuan 7-8 $ olursa bittim demektir.
    gözünü korkutmak gibi olmasında zaten şuan 8 - 8,5 bandında gidip geliyor. 5$ a düşene kadar sorun yok aşşağısı tehlike..
    bu arada 7$- 8$ zarar ettirmez.
Sign In or Register to comment.